Keng

Keng смотреть последние обновления за сегодня на .

DON XHONI - A M'DON

33705265
95290
2398
00:02:05
19.07.2023

Stream or Download now ''A M'DON'' 👇 🤍 Music produced by BIGBANG Lyrics by Don Xhoni Video by Sekuence Executive Producer: Denis Avdiu DON XHONI on Instagram: 🤍 ℗ & © AVD Digital & DON XHONI. All Rights Reserved.

BUTRINT IMERI x ERA ISTREFI - LONELY

4050332
44530
1202
00:02:58
23.11.2023

Music produced by BIGBANG Lyrics by Butrint Imeri & Era Istrefi Directed by Terry Paul Video production by Sekuence Executive Producer: Denis Avdiu BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 ERA ISTREFI on Instagram: 🤍 96 MGMT: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua

31555800
69099
2023
00:02:48
11.08.2023

Dafina Zeqiri ft. Elgit Doda - Si Mua STREAM: 🤍 Produced by: Elgit Doda Lyrics by: Elgit Doda, Dafina Zeqiri, Ellinel, Klea, Romeo Melody by: Dafina Zeqiri, Elgit Doda Mix by: Cricket Master by: Awaxus Video: Entertmedia Executive Producer: Moneyz - Follow Dafina Zeqiri Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Facebook: 🤍 Follow Elgit Doda Instagram: 🤍 Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd. TEKSTI "Si Mua" Meta un sot Meta pa ty Meta pa shpirt Meta pa sy Se ti me nuk je,se ti me nuk je Nuk te kam harru Po du me te harru Po du me te pas larg Po du me te pas ktu Un e di sa dhem ti e di sa dhem Se ti kam dhen krejt Mi ke dhen krejt Ama sot prap vetem Ti ke hum njejt Un kam hum njejt Ama ndjenjat mbeten I kena dhon krejt I kena hum krejt A sa shum u deshem E ti sot per mu nuk je E ti sot per mu nuk je Refreni Si mua si mua si mua Si mua je ti.. Si mua si mua si mua Si mua je ti Si mua si mua si mua Si mua je ti Se ti si mua si mua je Se ri si mua si mua je Nuk kam mo fryme Oksigjeni mu ka bo tym E zemra po therret 112 Pulsi ne emergjenc vec per ty O Ti ma ti ma Ma the qe skem mu nda Ke hi ngjynah gjynah Sdi a je tu e pa Se ti kam dhen krejt Mi ke dhen krejt Ama sot prap vetem Ti ke hum njejt Un kam hum njejt Ama ndjenjat mbeten I kena dhon krejt I kena hum krejt A sa shum u deshem E ti sot per mu nuk je E ti sot per mu nuk je Refreni Si mua si mua si mua Si mua je ti.. Si mua si mua si mua Si mua je ti Si mua si mua si mua Si mua je ti Se ti si mua si mua je Se ri si mua si mua je #dafinazeqiri #elgitdoda #simua

KAI - គេង [Official Audio]

6152628
60618
493
00:04:18
18.05.2021

Music Label: X-Audio Written & Composed by: KAI Artwork: REEL Studio Available on Apple Music: Spotify: Follow me on: facebook : 🤍 Instagram : 🤍

Dhurata Dora - PA MU (Official Video)

30716093
67633
1799
00:03:14
19.07.2023

Listen to "PA MU": 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ FOLLOW DHURATA DORA: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 TikTok: 🤍 YouTube: 🤍 Spotify: 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Produced: Panda Music Lyrics/Melody: Dhurata Dora, Tonic & Denk Beat: Bannzz x DjR Beatz Mix/Master: Menju Exekutive Producer: Ilir Balija Styling: Monda Kul, Dodona Avdiu Hair: Kaci Make-up: Ziha Beauty Video: RED JIMI Directed by Stefan Redjimi ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ℗ & © 2023 Sony Music & Dhurata Dora. All Rights Reserved. #DhurataDora #PAMU #DHURATA

AMANG MAGALING MAGKWENTO, WALA NG PANGSUSTENTO | Kapag Gipit Kay Boss Keng Lumapit Ep.2

884552
22073
1115
00:29:56
20.10.2023

Wagyuniku By Pat and Keng 🤍 Boss Apparel 🤍 Glam Central Salon and Spa By Pat & Keng 🤍

CONG TV NAGMAKAAWA | Kapag Gipit Kay Boss Keng Lumapit (Pilot Episode)

1423667
36844
1828
00:26:36
14.10.2023

Wagyuniku By Pat and Keng 🤍 Boss Apparel 🤍 Glam Central Salon and Spa By Pat & Keng 🤍

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

48077781
180439
7348
00:03:29
14.05.2019

STREAM: 🤍 Kthema Kohen, remix i kenges Shyhrete Behluli Ende e dua 🤍 Melody & Lyrics: Ilir Berani Video : Reverse infocricketmusic🤍gmail.com Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd.

Xheta - Mashup keng dasmash x Turbo Tallava

6125884
13881
560
00:04:08
25.06.2019

Onair Media - 🤍 Follow VizioniLibonia on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved

Isa Alitaj - Dil moj këng nga ❤️ ime (Cover Rifat Berisha )

7993606
24270
1574
00:03:27
30.07.2020

✔️ Did you subscribe to Isa Alitaj 's Official channel? 👇🏼 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎤 Connect with Isa Alitaj : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 ✔️ Connect with Baresha : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 #Baresha#ISAALITAJ ℗ & © Baresha Network. All Rights Reserved.

BUTRINT IMERI - MOJ DASHNI

32142185
83636
2089
00:02:57
27.07.2023

Stream or Download „MOJ DASHNI“ here 🎧 🤍 Music produced by BIGBANG, DaBest, An-Xo Lyrics by: Mak Zogaj, Butrint Imeri Video by Sekuence Executive Producer: Denis Avdiu BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 96 MGMT: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Avdyl Mziu - Merita Gashi - Këng dasmash 2023

447018
878
39
00:09:19
21.06.2023

Video : MProduction Text : Ana Marku Ork: Avdyl Mziu Produced by : MProduction Executive Producer : Mirton Xhekaj Publisher : 🤍Mproduction Connect with : MProduction Instagram ► 🤍 Follow Mproduction on… FB: 🤍 IG: 🤍 Publisher: MProduction 🤍 #MProduction © & ℗ Mproduction All Rights Reserved

Kenge Moj - Nata e Ervis Behari - 30 Nentor 2023 - Show - Vizion Plus

113470
1309
150
01:19:29
30.11.2023

Ne nje mbremje bashke me Ervis Behari te ftuar special Dashnor Behari, Altin Sulku, Ylli Baka, Free MC. 11 yje të këngës shqiptare, 11 emra të mëdhenj, me famë e admirues, e që garantojne audiencë televizive, do të jenë pjesë e këtij edicioni të ri të “Këngë Moj”. Secili prej artistëve vjen me repertorin e tij më të mirë, superhite të karrierës sëtij, por edhe këngë të cilat do të donte ti kishte ne repertorin e tij dhe që i sjell për herë të parë. Subscribe: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 #kengemoj #vizionplustv #ervisbehari

Keng dasmash 2023

362222
519
10
01:05:35
12.05.2023

Video : MProduction Produced by : MProduction Executive Producer : Mirton Xhekaj Publisher : 🤍Mproduction Connect with : MProduction Instagram ► 🤍 00:00 Avdyl Mziu x Merita Gashi - Potpuri dasmash 09:04 Motrat Hajzeri - E jona gojsherbetja 15:00 Flandra Aliu - Potpuri Dasmash 24:04 Beslira Xhafaj - Vjehrra jem Nane po t’uron 27:57 Endrita Aliu - Këng Dasmash 36:08 Xheta - Mashallah 39:56 Binjaket Ismajli - Potpuri Dasmash 49:09 Egzona x Gentrit - Luj me vjehrren 52:01 Avdyl Mziu - Dasma 55:55 Leutrim x Leunora Llozani - Potpuri dasmash Follow Mproduction on… FB: 🤍 IG: 🤍 Publisher: MProduction 🤍 #MProduction © & ℗ Mproduction All Rights Reserved

Mariglen Hazizaj & Xhoi - Malli qe djeg zemrat (Official Video)

9730944
19945
1318
00:08:49
12.07.2023

Përpunoi & Orkestroi: Genci Malaj Klarinet: Kristi Çunaj Teksti: Kënga 1&3 Feti Brahimi, interpretuar nga Nazif Çela Teksti: Kënga 2 Neço Muka, interpretuar nga Katina Beleri Video: Klaudjo Prifti - Emma Video Restorant: Gold Crown #mariglenhazizaj #xhoi #malliqedjegzemrat #kolazh #dasma #kengepopullore #hit #2023

Këngë patriotike

2576358
6406
279
00:17:24
27.09.2021

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Arboni on… FB: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

MUZIK SHQIP 2023 POPULLORE - KENG POPULLORE 2023 - POTPURI DASMASH 2023

561004
1283
28
01:03:48
21.06.2023

MUZIK SHQIP 2023 POPULLORE - KENG POPULLORE 2023 - POTPURI DASMASH 2023 - Gezuar 2023, Hitet Popullore 2023, Gezuar 2023, Potpuri Dasmash 2023 & Hite Dasmash 2023, popullore 2023, keng dasmash 2023,muzik shqip 2023 popullore, hitet 2023 popullore, hitet e reja shqip 2022 popullore The EMRACOM YouTube channel is the home for all music videos of the world’s leading Albanian Folk record label! We feature the latest music videos by EMRACOM’ artists like Meda, Sinan Hoxha, Sinan Vllasaliu, Emral Fejzullahu, Sabri Fejzullahu, Vjollca Haxhiu, Gili, Mentor Kurtishi, Bajram Gigolli and many, many more! Follow EMRACOM: 🤍 🤍 🤍

LADY RIDER # 17

1834772
58723
1098
00:11:33
06.08.2023

Wagyuniku By Pat and Keng 🤍 Boss Apparel 🤍 Glam Central Salon and Spa By Pat & Keng 🤍

Engjellusha x Albatrit Muqiçi - Potpuri #2024

334992
1560
52
00:09:26
28.11.2023

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 🎧 🤍 Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow ENGJELLUSHA on : Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow ALBATRIT MUQIÇI on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist ► 🤍 🎶 YouTube Playlist ► 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#EngjellushaAlbatritMuqiçi#Potpuri

MUZIK SHQIP POPULLORE VERORE 2023 - KENG POPULLORE 2023 - HITET E REJA 2023 POPULLORE

1024513
2266
56
00:52:12
05.07.2023

MUZIK SHQIP POPULLORE VERORE 2023 - KENG POPULLORE 2023 - HITET E REJA 2023 POPULLORE #shqip #muzik #hite - hitet shqip 2023 te reja, kenget me te reja 2023 shqip, muzik shqip 2023,hitet shqip 2023, muzik shqip 2023 hitet e reja playlist, kenget me te reja 2023, muzik shqip 2023 hitet e reja, hitet e reja 2023 shqip, hitet e reja shqip 2023 popullore, albania,albanian song,muzike shqip,muzike shqip 2023,popullore shqip,tallava remix,tallava mix,albanian tallava remix,remix shqip tallava,tallava mix shqip,tallava,tallava 2023 remix,tallava mix 2022,hite shqip 2023,2023, gezuar 2023, hitet popullore 2023, gezuar 2023, potpuri dasmash 2023 & hite dasmash 2023, popullore 2023, keng dasmash 2023,muzik shqip 2023 popullore, hitet 2023 popullore, hitet e reja shqip 2023 popullore The EMRACOM YouTube channel is the home for all music videos of the world’s leading Albanian Folk record label! We feature the latest music videos by EMRACOM’ artists like Meda, Sinan Hoxha, Sinan Vllasaliu, Emral Fejzullahu, Sabri Fejzullahu, Vjollca Haxhiu, Gili, Mentor Kurtishi, Bajram Gigolli and many, many more! Follow EMRACOM: 🤍 🤍 🤍

Keng dasmash hitet

307605
421
16
02:05:51
17.12.2022

1 Motrat Mustafa - Potpuri 2023 2 Labi, Saranda, Anduena Tahiri - Potpuri 3 Shqipe Krivenjeva & Burim Aliu - Potpuri 4 Leta - Nusja mir e vjerra zoj 5 Lori & Krenari - Potpuri 6 Dafina & Krenari - Potpuri 7 Motrat Mustafa - Potpuri 8 Leta & Kaqusha - Potpuri 9 Argjenda & Argtimi - Potpuri 10 Vjollca, Shkurtja, Adnani & Agimi Potpuri 11 Shqipe Krivenjeva - Nusja tena ban safe 12 Qendresa & Arian - Potpuri 13 Adnan Kamberi & Dona Spahiu - Potpuri 14 Albana Mesuli & Enes Seferi - Potpuri 15 Lali Kadriu 16 Leorina 17 Leoresa Rexhepi

Olsi Bylyku ft Inis Neziri - ISH

11648778
37053
689
00:03:29
23.09.2023

Listen Now Olsi Bylyku ft Inis Neziri - ISH Available on all Digital Platforms: 🤍 Make sure to subscribe to Olsi Bylyku official channel: 🤍olsibylykuofficial Follow Olsi Bylyku: ►Facebook: 🤍 ►Instagram: 🤍 ►TIKTOK: 🤍 Follow Inis Neziri: ►Instagram: Instagram (🤍inis_neziri) Music & Lyrics: Olsi Bylyku Mix Master by: JoJo Prod by: Do’Drite Studio Director by: Aldo Marku & Xhuljo Hoti

Lepurushët në gjumë dhe këngët më të mira për fëmijë | Ga Ga Këngë për fëmijë

436188
528
0
00:47:03
27.06.2023

3 lepurushët tanë janë lodhur nga kërcimet dhe nuk po zgjohen dot nga gjumi! Të gjithë po u këndojnë në mënyrë që ata të zgjohen dhe loja e tyre të vazhdojë! Lepurushët - Këngët më të mira për fëmijë nga Ga Ga Këngë për fëmijë! Në Ga Ga Këngë për fëmijë ne e dimë që fëmijët janë të lumtur, kuriozë dhe krijues. Prandaj, kemi sjellur 3D animacione për fëmijë për të stimuluar imagjinatën e tyre dhe për t'i mbushur zemrat e tyre me gëzim dhe çudi! Shkarko aplikacionin për Andriod: 🤍 Shkarko aplikacionin për iOS: 🤍 🔔Bëni subscribe kanalin tonë për të parë video të reja çdo javë! 🤍 👍Bëni like faqen tonë në Facebook! 🤍 🎵Instagram: 🤍 🎵 🎵 🎵 Teksti i këngës më poshtë! 👇 Janë tre lepurushë që rrinë gjithë ditën në gjumë, Nga kërcimet janë lodhur shumë! Nuk bëjnë zhurmë, Mos janë sëmurë? Zgjohuni lepurushë! Hop lepurushët, hop, hop hop, Hop lepurushët hop, hop, hop Hop lepurushët, hop, hop hop, Hop lepurushët hop, hop, hop Janë tre lepurushë që rrinë gjithë ditën në gjumë, Nga kërcimet janë lodhur shumë! Nuk bëjnë zhurmë, Mos janë sëmurë? Zgjohuni lepurushë! Hop lepurushët, hop, hop hop, Hop lepurushët hop, hop, hop Hop lepurushët, hop, hop hop, Hop lepurushët hop, hop, hop 🎵 🎵 🎵 Ga Ga Këngë për fëmijë është e licensuar nga LooLoo Kids. Teksti: Liridona Syla Inçizimi, miksimi dhe masterizimi: Dream House Studio Këndon: Margarita Daci Boshnjaku Producent: Arianit Fazliu LooLoo Kids in Albanian is powered by: Alternative Education L.L.C Këngë për fëmijë | LooLoo Kids in Albanian | Video të animuara për fëmijë #kengeperfemije​ #edukim​ #perralla

Kushtrim Kelani & Fatlume Popovci - Ish I Jemi | 2024

276226
1951
61
00:02:46
30.11.2023

Kushtrim Kelani & Fatlume Popovci - Ish I Jemi | 2024 Music: Nurteel Lyrics: Ghulo, Nurteel Produced: Nurteel Solo: Egzon Bajraliu Distributed & Protected By Colonize Media Europe, Ltd. #KushtrimKelani #FatlumePopovci

HITET E REJA 2023 POPULLORE - KENG POPULLORE 2023 - MUZIK SHQIP POPULLORE 2023

242701
470
12
01:04:05
28.08.2023

HITET E REJA 2023 POPULLORE - KENG POPULLORE 2023 - MUZIK SHQIP POPULLORE 2023 #shqip #muzik #hite - hitet shqip 2023 te reja, kenget me te reja 2023 shqip, muzik shqip 2023,hitet shqip 2023, muzik shqip 2023 hitet e reja playlist, kenget me te reja 2023, muzik shqip 2023 hitet e reja, hitet e reja 2023 shqip, hitet e reja shqip 2023 popullore, albania,albanian song,muzike shqip,muzike shqip 2023,popullore shqip,tallava remix,tallava mix,albanian tallava remix,remix shqip tallava,tallava mix shqip,tallava,tallava 2023 remix,tallava mix 2022,hite shqip 2023,2023, gezuar 2023, hitet popullore 2023, gezuar 2023, potpuri dasmash 2023 & hite dasmash 2023, popullore 2023, keng dasmash 2023,muzik shqip 2023 popullore, hitet 2023 popullore, hitet e reja shqip 2023 popullore - The EMRACOM YouTube channel is the home for all music videos of the world’s leading Albanian Folk record label! We feature the latest music videos by EMRACOM’ artists like Meda, Sinan Hoxha, Sinan Vllasaliu, Emral Fejzullahu, Sabri Fejzullahu, Vjollca Haxhiu, Gili, Mentor Kurtishi, Bajram Gigolli and many, many more! Follow EMRACOM: 🤍 🤍 🤍

BUTRINT IMERI - DISKOTEKA

34298612
103258
2823
00:03:21
27.04.2023

Stream or Download „DISKOTEKA“ here 🎧 🤍 Music produced by Çelik Lipa (SBS Ent.) Lyrics by Butrint Imeri, Bardhi Video by SEKUENCE Executive producer: Denis Avdiu BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 96 MGMT: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

21 Minuta Këngë Mix - për Fëmijë të vegjël

13518984
22572
0
00:20:38
21.10.2021

21 Minuta Këngë Mix - për Fëmijë të vegjël Për më shumë video dhe kënge nga kanali jon klikoni ketu: 🤍 Music and Lyrics: Copyright ''Alpha Kids songs''

TANGGOL NG BUHAY MO

414100
9770
332
00:09:16
21.09.2023

Wagyuniku By Pat and Keng 🤍 Boss Apparel 🤍 Glam Central Salon and Spa By Pat & Keng 🤍

Mandi Nishtulla ft. Bes Kallaku - Sarile

6708890
56161
1903
00:03:10
25.11.2023

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗠𝗮𝗻𝗱𝗶 𝗡𝗶𝘀𝗵𝘁𝘂𝗹𝗹𝗮 𝗳𝘁. 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 - 𝗦𝗮𝗿𝗶𝗹𝗲 ✔️ Did you subscribe to 𝗘.𝗕 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 🎵 Lyrics by: 𝗠𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗡𝗜𝗦𝗛𝗧𝗨𝗟𝗟𝗔, 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜, 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 🎹 Solo: 𝗜𝗟𝗜𝗥 𝗧𝗜𝗥𝗢𝗡𝗦𝗜 🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗡𝗜𝗦𝗛𝗧𝗨𝗟𝗟𝗔 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► 🤍 🎹 Connect with 𝗜𝗟𝗜𝗥 𝗧𝗜𝗥𝗢𝗡𝗦𝗜 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © E.B PRODUCTION & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #mandinishtulla #beskallaku #sarile #Folé

BEYBE AMA

738119
35199
1539
00:11:51
14.07.2023

Welcome Home Isla Wagyuniku By Pat and Keng 🤍 Boss Apparel 🤍 Glam Central Salon and Spa By Pat & Keng 🤍

Sinan Hoxha & Meda - Malli i gurbetqarit (Gezuar 2022)

15794883
42496
1369
00:03:16
26.11.2021

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Produced by EmraCom Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍

Aida Doci & Taulant Bajraliu - Kjo Dashni (Official Music Video)

232931
2347
24
00:08:49
29.11.2023

Aida Doci & Taulant Bajraliu - Kjo Dashni (Official Music Video) Orkestrimin : Arti Rec Text Music : Kreshnik Avdiu Video : In Films Executive Proud : Naser Qeli Network: AXEG Music © All Rights Reserved by Gertit GmbH !

Motrat Hoxha - Keng per Kanagjeq #Gezuar2023

162759
402
43
00:09:37
01.12.2022

Onair Media - 🤍 Muz & Ork - Besnik zikolli Follow Produksioni Ardi on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 Contact: 044 877 971 #muzik #popullore #shqip © & ℗ Produksioni Ardi & Onair Media. All Rights Reserved

Keng Me Defa

468151
1140
101
00:04:42
21.07.2019

Kontakto nr. Tel 044-263-229

BUHATIN KITA BEYBE KO

288654
9859
448
00:09:34
04.10.2023

Unlock the power of our Curva Coffee! Convert fat into energy, amplify your workout performance, and reveal your best self! SHOP HERE: Shopee: 🤍 TikTok: 🤍

Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA / I PARI

23699136
44139
989
00:02:40
13.07.2023

Produced by Avaxus Melody & Lyrics: Alban Skenderaj Mix/Master: Avaxus Video: SmartMotions Available on all Digital Platforms: 🤍 Listen the latest project from Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA / I PARI Make sure to subscribe to ALBAN SKENDERAJ official channel: 🤍albanskenderajmusic Follow ALBAN SKENDERAJ: ►Instagram: 🤍 ►Facebook: 🤍 ►TIKTOK: 🤍 Follow Dafina Zeqiri: ►Instagram: 🤍

Eli Malaj & Iliri & Flamuri #Potpuri2024 ( n’Kosove Show)

1666433
4903
00:11:45
31.10.2023

🤍ONIMA - 🤍 Eli Malaj & Iliri & Flamuri : Potpuri 2024 ( n’Kosove Show) Orkestrimi : Drinor Zymberi Producent : Shpetim Desku Hajde moj dashnije ( Zyber Avdiu) Dashuro vajze ( Lirije Istogu & Gjevdet Rama) Luj moj xhan ( Muharrem Ahmeti) #nKosoveShow #ShpetimDesku #ONIMA

គេង ភ្លេងសុទ្ធ | KAI | keng karaoke | cover by pa1000

119649
1226
6
00:04:05
10.10.2022

គេង ភ្លេងសុទ្ធ | KAI | keng karaoke | cover by pa1000 #ABA#003728729#HISOKHA - បទ:គេង ភ្លេង​ខារ៉ាអូខេ​ដោយ​ : Mrr Sokha 🎹 សម្រួល​ភ្លេង​ដោយ​ : សុខាដៃ​ អក រក្សាសិទ្ធដោយ Mrr Sokha - សូម​អរគុណ​សម្រាប់​ការ​ទស្សនា​កម្សាន្ត​ហើយ​កំភ្លេច​ ជួយចុច​Subscribes_Comment_Like_នឹង​_Share_ វីដេអូ​នេះ​ផង​ដេីម្បីចែកជួនបងប្អូនទាំងអស់គ្នាអោយ បានស្គាល់​ សូម​អរគុណ​៕ - Thanks for visiting and don't forget to cli Subscribes_Comment_Like_ and _Share_ this video to share with everyone Thank you. - សូម​អភ័យទោស​រាល់​កំហុស​ខុស​ឆ្គង​បេីញុម​បាទ​លេង​ ទៅ​មានខុសឆ្គងត្រង់ចំណុចណានោះសូមComments នៅខាងក្រោមVideo ខ្ញុំ​បាទ​នឹងកែសម្រួលVideo ឡេីងវិញព្រោះភ្លេងនេះខ្ញុំបាទMrr Sokha​​ ហើយភ្លេង ទាំងនេះខ្ញុំបាទលេងតាមលំនាំបទពីដើមយកជា ភ្លេងអកកាដងវិញសូម​អភ័យទោស​នឹង​សូមអរគុណ៕ អាច​ទំនាក់ទំនង​បានតាម មានទទួលប្រគុំតន្រ្តីគ្រាប់កាំវិធីផងដែរ. ចម្រៀងខារ៉ាអូខេ,3] ចម្រៀងខារ៉ាអូខេភ្លេងសុទ្ធ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេឆ្លងឆ្លើយភ្លេងសុទ្ធ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេថ្មីៗ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេភ្លេងសុទ្ធឆ្លងឆ្លើយ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេខ្មែរ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេស្រីភ្លេងសុទ្ធ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេប្រុសភ្លេងសុទ្ធ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេមានស្រីស្រាប់ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេភ្លេងសុទ្ធថ្មីៗ ចម្រៀងខារ៉ាអូខេអកកាដង់ ចម្រៀងរាំវង់ ខារ៉ាអូខេ ពិរោះៗ ខារ៉ាអូខេKaraokeមានស្រីឆ្លងឆ្លើយ ខារ៉ាំអូខេ karaoke ខារ៉ាអូខេឆ្លងឆ្លើយ សំរាប់ច្រៀងខារ៉ាអូខេ Tell : 0962862832.​ ឬក៏​តាមFacebook Mrr Sokha #MyChannel_MrrSokha

Erdhi mami ne shtepi - Kenge per femije - nga "Çamarroket"

13651217
9671
0
00:02:49
16.11.2022

Kënga "Erdhi mami ne shtepi" është një këndim i ri i Studio "Çamarroket" shoqëruar me video të animuar 3D. - Orkestruar nga Bruno Qerimaj - Kënduar nga Kloudennas Qerimaj, Mia Sula, Liam Sula - Punoi me vokalin Alma Strazimiri - Animuar në 3D Ervin Zorba - Krijuar nga studio "Çamarrokët" Teksti i këngës Unë dhe Reisi mamin tonë, e ndihmojmë gjithmonë. Bashkë me Babin tonë të dashur, punët ja mbarojmë. Reisi, enët merr i lan, dhomën rregullon. Edhe Maida por si flutur, në dyqanë shkon Hejj hejj Erdhi erdhi Mami ne shtëpi Punët janë mbaruar, bukuri Mami Babi, ne na përgëzojnë ne Dhe te lumtur ne na përqafojn. Erdhi erdhi Mami ne shtëpi Punët jan mbaruar, bukuri Mami Babi, ne na përgëzojnë ne Dhe te lumtur ne na përqafojn. Të gjitha të drejtat e rezervuara nga "Camarroket" 2022

Kur jam kan ni vakt o i ri / Keng ritmike 2019

1150638
2143
120
00:17:19
10.02.2019

Kur jam kan ni vakt o i ri / Keng ritmike 2019

Назад
Что ищут прямо сейчас на
keng pn waze 陸通 오픽ih alhob alhalal maha kali zee news live buffels Lara sahsimi seaon 3 colorskannada cobra x 子豪 у рыжего фермера рыжая лиса loba 캠핑클럽 Sarail News